Kodune petipiimasiirup – tüdruk, kes sõi kõike

1
Kodune petipiimasiirup – tüdruk, kes sõi kõike

Petipiima siirup on retsept, mis viib teie hommikusöögi täiesti uuele tasemele. Kui otsite lihtsat omatehtud siirupi retsepti, mida saate igal laupäeval pannkookide ja vahvlite jaoks valmistada, on see teie retsept.


PETIPIIMASIIRUPI RETSEPT

See on kõige hämmastavam siirupi retsept, mida te kunagi ei teadnud, et vajate. Mäletate, kuidas ma rääkisin teile, kuidas mu õde valmistas oma viiele poisile iga päev sooja hommikusöögi? Noh, see on tema omatehtud petipiimasiirupi retsept.

Miks teil seda retsepti vaja on, kui saate kasutada lihtsalt pudelis vahtrasiirupit? Usalda mind. See on 100% parem. Nagu silmad peas tagasi pööritama parem kui poest ostetud siirup.

Ainus, millega saan seda võrrelda, on Garretti popkorn. Ma tean, et on veidi imelik võrrelda siirupit popkorniga, aga siin on lugu.

Külastasin paar aastat tagasi Chicagot ja tõin oma perele ja sõpradele koju Garretti kuulsat popkorni. Lendu oodates rääkisin telefonis oma õega, kes vestlemise ajal popkorni “proovis”.

Vaatasin sõna otseses mõttes alla ja see oli kadunud. Gonzos. Nii et ma tõin lihtsalt oma perele koju popkorni ja mu sõbrad ei tea kunagi, et see oli mõte.

Kodune petipiimasiirup

Kui teete seda petipiimasiirupit, on see üsna lihtne.

Koduse petipiimasiirupi valmistamise meetodid on järgmised:

 • Alustuseks sulatage või, valge suhkur ja petipiim madalal kuumusel.
 • Kuumuta segu keemiseni ja keeda üks minut.
 • Tõsta segu keskmiselt tulelt ning lisa sooda ja vanill. Segu hakkab vahutama! Ära karda. See on lihtsalt keemiline reaktsioon.
 • Vala peale võipiimapannkook või vahvlid.

Kodune petipiimasiirup

Ilmselgelt ei saanud ma teil nädalavahetust mööda saata, kui teie elus poleks see täiuslik pannkookide kate. Parim osa on see, et sellel on kerge karamelli maitse.

PETIPIIMA ASENDUS

Kui teil pole petipiima, võite lisada igale tassi piimale 1 supilusikatäis äädikat või sidrunimahla ja lasta sellel paar minutit seista.

MUUD HOMMIKUSÖÖRETSEPTID

Kodune hommikusöögisiirup

Kodune petipiimasiirup

Kodune petipiimasiirup, mis viib teie hommikusöögi uuele tasemele. Võine, magus ja nii lihtne!

 • 1/2 tass võid
 • 1 tass granuleeritud suhkur
 • 1/2 tass petipiim, (vt märkust asendamise kohta)
 • 1 teelusikatäis vanilje ekstrakti
 • 1 teelusikatäis söögisooda
 • Sulata või, suhkur ja petipiim keskmises kastrulis, kuni või on sulanud. Segu keeb kõrgeks, nii et selleks on vaja panni, kus on ruumi. Järgmisena aja segu keema ja keeda üks minut.

 • Tõsta tulelt ja vispelda hulka vanill ja söögisooda. Segu hakkab vahutama! Serveeri soojalt pannkookidel või vahvlitel. Hoidke ülejäänud petipiimasiirupit õhukindlas anumas külmkapis.

Saate selle ette valmistada ja serveerimiseks õrnalt soojendada. Hoida külmkapis.

PETIPIIMA ASENDUS

Kuigi tõeline petipiim on ideaalne, võite peti puudumisel lisada igale tassi piimale 1 supilusikatäis äädikat või sidrunimahla ja lasta sellel paar minutit seista.
Allikas: mu õde Shelly on seda igavesti teinud

Kodune hommikusöögisiirup

sarnased postitused

Leave a Reply