Kana parmesani lihapallid (+VIDEO) – tüdruk, kes sõi kõike

2
Kana parmesani lihapallid (+VIDEO) – tüdruk, kes sõi kõike

Need Kana parmesani lihapallid on Itaalia õhtusöök, mis on hetkega valmis. Maitsestatud lihapallid Panko puruga selle krõmpsu jaoks, mida ihkad kanaparmesani süües. Serveeri neid nuudlite peal koos küüslauguleiva ja salatiga maitsvaks õhtusöögiks.

KANAPARMESANI LIHAPALLID

Selle nädala alguses tabas mind surm. Ootasin lennujaama väravas ja valmistusin õhkutõusma. Oli tormine ja pime, kuna Floridas on enamasti vähemalt üks kord päevas. Olin sülearvutis, kui üks vanem daam minu kõrval viipas aknast välja ja ütles: „Kas lund sajab? Mis see on?”

See, mida ta vaatas ja pidas lumega segamini, oli prügi, mis lendas ringi tornaados, mis tuli väravast otse meie poole. See oli sama lai kui aken, mistõttu oli raske kujutada, mis see oli. Ma ei näinud külgi, kuid mind tabas kohene õudus ja ma haarasin oma asjad ja hakkasin jooksma.

Kasvasin üles, vaadates Wizard of Ozi korduvalt ja tornaadod on üks minu suurimaid hirme. Olen nendest õudusunenägusid näinud väiksest peale.

Terminali ümber lendas paberid ja tolm, mis tegi seda raskesti nähtavaks. Kuidagi õnnestus mul joostes mehele helistada. Ta käskis mul jõuda vannituppa ja madalamale tasemele. Nüüdseks kõlasid tornaadosireenid ja tuled vilkusid ja kustusid. Pöörasin nurga vannitoa poole, et näha inimeste kehasid, mis voolasid vannitoa sissepääsust välja nagu sardiinid. Ilmselgelt pole valik.

kana parmesani lihapallid

Jooksin pidevalt turvameeste poolt hoone keskele ja sattusin väikesesse seina sisselaskeavasse koos paari Indianast pärit paariga, kes ütlesid, et on sellega harjunud ja teevad seda kogu aeg sealt, kust nad pärit on. Tornaado möödus paari minutiga ja õnneks suuremaid kahjustusi ei saanud, välja arvatud kogu asfaldile paiskunud lasti (sealhulgas mu kohver, mis oli rippuvatest asjadest täiesti läbi imbunud).

Ma pole kunagi oma elus nii hirmul olnud ja ikka veel värisen juhtunule mõeldes.

Minu viimane eine enne lennujaama minekut olid need kanaparmesani lihapallid. Olen neid paar korda teinud, et need täpselt õiged oleksid.

Kordan mõnda kanaretsepti alati lihtsalt sellepärast, et mu pere neid armastab ja need on lihtsad: see ühepanniline brokkolikana ja riis, need küpsetatud kana Chimichangad ja Kimi parmesani kana. Nii et need kana-parmesani lihapallid on suurepärane viis ühe meie lemmiktoidu muutmiseks.

Kana parmesani lihapallid lusika peal

See, mis kõigile kanaparmesani juures meeldib, on krõmpsuv õues. Panko riivsai annab selle krõmpsuva suutäie ja aitab lihapallidele anda veidi rohkem struktuuri. Ma ei tahtnud neid juustuga katta, sest nad on iseenesest nii ilusad.

KUST LEIAN PANKO RIIVASRU?

Panko riivsai on Jaapani stiilis riivsai ja on krõmpsuvam kui tavaline riivsai. Need on valmistatud leivast ilma koorikuta ning on kerge ja õhulise tekstuuriga, mis sobivad suurepäraselt toitude praadimiseks või antud juhul meie kana-parmesani lihapallide kunstlikuks praadimiseks, et neil oleks krõmpsuv tekstuur. Neid võib leida otse teie toidupoes tavalise riivsaia kõrval.

Ma kasutan seda Calphalon 12-tolline pann enamiku minu ühepanniroogade jaoks ja see on ahjukindel. Kui teil pole ahjukindlat panni, võite lihapallid pruunistada ja seejärel ahjukindlasse küpsetusnõusse tõsta.

KUIDAS VALMISTADA KANAPARMESANI LIHAPALLE

 1. Sega suures kausis kokku kana, muna, parmesani juust, riivsai, küüslaugupulber, Itaalia maitseained, sool, pipar ja punane pipar. Rullige 1 1/2-tollisteks pallideks.

 2. Kuumuta suurel ahjukindlal pannil keskmisel kuumusel 2 spl õli. Veereta pooled lihapallid Panko riivsaias ja pruunista mõlemalt poolt õlis. Eemalda pannilt ja tõsta kõrvale. Pühkige ära Panko riivsai ja kuumutage ülejäänud 2 supilusikatäit oliiviõli keskmisel kuumusel. Veereta ülejäänud lihapallid Panko riivsaias ja pruunista mõlemalt poolt. Eemalda pannilt.

 3. Kuumuta ahi 350 kraadini. Vala pannile marinara kaste ja aseta lihapallid kastme peale. Küpseta lihapalle 20 minutit, puista peale mozzarellat viimase 5 minuti jooksul. Kaunista basiilikuga ja serveeri pasta peale.

MUUD RETSEPTID:

Kana parmesani lihapallid

Kana parmesani lihapallid

Need Kana parmesani lihapallid on an itaalia keel õhtusöök, mis on hetkega valmis. Panko puruga maitsestatud lihapallid selle krõmpsu jaoks, mida söömisel ihkad Kana Parmesan. Serveeri neid nuudlite peal koos küüslauguleiva ja salatiga maitsvaks õhtusöök.
 • 1 nael jahvatatud kana
 • 1 muna
 • 1/2 tass riivitud parmesani juust
 • 1/2 tass Panko riivsai, (ja veel umbes 3/4 tassi riivsaia hilisemaks rullimiseks)
 • 1 teelusikatäis küüslaugupulber
 • 1 teelusikatäis Itaalia maitseained
 • 1 teelusikatäis koššersool
 • 1/2 teelusikatäis pipar
 • 1/2 teelusikatäis purustatud punane pipar
 • 1/4 tass oliiviõli, , jagatud
 • 1 (26 untsi) purk marinara kaste
 • 1/2 tass hakitud mozzarella
 • 2 supilusikatäit basiilik, rebitud, (valikuline)
 • Sega suures kausis kokku kana, muna, parmesani juust, riivsai, küüslaugupulber, Itaalia maitseained, sool, pipar ja punane pipar. Rullige 1 1/2-tollisteks pallideks.

 • Kuumuta suurel ahjukindlal pannil keskmisel kuumusel 2 spl õli. Veereta pooled lihapallid Panko riivsaias ja pruunista mõlemalt poolt õlis. Vajadusel lisa veel õli. Eemalda pannilt ja tõsta kõrvale. Pühkige ära Panko riivsai ja kuumutage ülejäänud 2 supilusikatäit oliiviõli keskmisel kuumusel. Veereta ülejäänud lihapallid Panko riivsaias ja pruunista mõlemalt poolt. Eemalda pannilt.

 • Kuumuta ahi 350 kraadini. Vala marinara kaste ahjukindlasse pannile (või sobib suvaline ahjuvormi) ja aseta lihapallid kastme peale. Küpseta lihapalle 20 minutit, puista peale mozzarellat viimase 5 minuti jooksul. Kaunista basiilikuga ja serveeri pasta peale.

Kui sul ei ole ahjukindlat panni, pruunista lihapallid pannil ja tõsta siis ahjukindlasse küpsetusnõusse.
Mõnikord võivad Panko tükid pruunistamisel maha kukkuda ja liiga põlema hakata, mistõttu pruunistame lihapallid partiidena, pühkides panni partiide vahel.
kana parmesani lihapallid

sarnased postitused

Leave a Reply